г.Ровно, Украина
0
Корзина
0 грн.
(пусто)
Товар в корзине!
Каталог товаров
Каталог товаров

Стартер 3.5kW вместо пускача ПД-10 без замены плиты и маховика: Slovak 3.5kW с заводским "крупным" бендиксом + плита

-440 грн.
38 отзывов
Подходит на двигатель:Д-240, Д-242, Д-243, Д-245
Страна:Украина
Подходит на технику:МТЗ-80, 82
Вес8 кг
В наличии
Артикул: K1-01
2 950 грн.
3 390 грн.
-+Купить
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы38

Стартер 3.5kW вместо пускача ПД-10 без замены плиты и маховика: Slovak 3.5kW с заводским "крупным" бендиксом + плита

Комплект для замены пускового двигателя ПД-10 под стартер. Стартер заводит напрямую маховик, маховик и плиту менять не нужно. Стартер комплектуется бендиксом с крупной зубчаткой, которая совпадает с пускачевським маховиком.

Ничего менять не нужно, трактор раскалывать не нужно, просто снимаете пускач и редуктор и ставите данный комплект. Ничего пилить-варить-мудрить не нужно.

В комплект входит:
-  Стартер Slovak 12 вольт на 3,5 кВт с заводским увеличенным бендиксом. 
- плита переходная для установки стартера на плиту,
- комплект шайб, гроверов и гаек для крепления плиты и стартера,
- фотоинструкция с указаниями как правильно все установить.


Видео как устанавливать от нашего клиента:


И видео как оно все работает зимой:

Если менять шестеренку что может быть:

Подходит на двигатель:Д-240, Д-242, Д-243, Д-245
Страна:Украина
Подходит на технику:МТЗ-80, 82
Вес8 кг

Стартер 3.5kW вместо пускача ПД-10 без замены плиты и маховика: Slovak 3.5kW с заводским "крупным" бендиксом + плита отзывы

Средняя оценка покупателей:(38)4.88 из 5 звезд

28
1
1
0
0
8
без оценки
П
Покупець14 сентября 2020 11:33
Приватний покупець

Дякую за гарний коплект, дійсно все як люди пишуть - ставить легко, заводиться з півтику. Першим сусід купив, але не в цьому магазині, намучився бо не получалось в нього зацеплення зробить з маховиком, стартер клинив все. Вже й я не думав собі таке ставити, але позвонив сюди тут хлопці підказали як його все зробити й запрацювало, тоді вже я замовив тут, все стало з першої спробі, завівся 100 акумулятором без проблем. Дякую за консультації та гарний кпомлек, який значно полегшив замуст мого МТЗ.

Б
Богдан12 июля 2020 11:45
Спасибо за быструю доставку, доволен:)

Спасибо за быструю доставку, комплектом очень доволен:)

Ю
Юрий Дмитрович14 июня 2020 20:31
Подякував

Придбав такий комплект. Все прийшло чітко, гроші наперед не платив. Легко поставив, вже місяць їзджу без проблем. Хлопці молодці, добре розказали по суті що краще поставити.

С
Слава24 мая 2020 10:57
Дуже класна штука

Дуже класна штука, швидко все поставив, з першого разу трактор завівся легко. По телефону все так добре розказали, що як ставиту, як підключати, Дякую!

І
Іван9 марта 2020 10:50
Дивно трохи, але все ОК

Став власником комплекту, якого на сайті не виставлено, і який трохи дорожщий, ніж будь-який з виставленних, що мене здивувало - чому не виставити його, щоб бачити що продається? Але по телефону все чітко так розяснили, що замовиви самий дорожчий комплект - прийшло все, як описали по телефону, єдине що пласмасова кришка на стартері була побита, але то вже питання до пошти... Зробив все, як радилди в інструкціїї і по телефону: трактор дійсно не розкочував, виставив все як розказали, аккумлятор 110 посавив на лонжероні, какбеля теж тут брав - добротні. На все пішло годин 4-5, робив все сам, довше шукав метал на ящик під аккумулятор, але завівся з першого разу, як кажуть "з півтику". Ніяких шумів, шкребетів немає. За день разів 20 завівся, зняв стартер - і бендикс і вінець в ідеальному стані, ніде нічогоне тре, немає виробітки (за що переживав) - тепер то розумію, чому комплект дорожчий, бо колега по полю брав схожий комплект, не тут й трохи дешевше, й вже через три дні перестав заводитись, якась броблема саме з бендіксом, пробує продавцями виришіти питання. Але в нього при заводці таких гул характерний стояв від самого початку, що було зрозуміло щось не те. В мене ж (фу-тьфу-тьфу ) як іномарка заводиться, тому й пишу тут, бо я дуже здивований і задоволений й можна брати дійсно якісний комплект переобладнання.

Каталог товаров
Каталог товаров
0
Корзина
0 грн.
(пусто)
Товар в корзине!